Malowanie na ceramice

Zdjęcie przedstawia dzieci z placówki przy stole z czarnym nakryciem malujące na porcelanie.

Wychowankowie SPWD w Radłowie malowali już na drewnie i płótnie, (na ścianach, stoliczkach, podłodze, ubraniach swoich i wychowawców… 🙂 ) – tym razem przyszedł czas na ceramikę. Bo sekret najpyszniejszej herbaty to miód, sok malinowy i oczywiście własnoręcznie pomalowany kubeczek. Na Brzeskiej 9 powstała zatem manufaktura najpiękniejszych prezentów. Praca przy niezwykle wymagającej powierzchni malowania przyczyniła się do kształtowała u dzieci zdolności manualnych, cierpliwości, precyzji, rozwijała poczucie estetyki a przede wszystkim wyzwalała twórczą energię!
Warsztaty dofinansowane zostały przez Fundację PZU w ramach projektu: Kraina rozmaitości-warsztaty ogólnorozwojowe dla dzieci z wykorzystaniem technik twórczości.

Logo PZU Fundacja