Nowy – jubileuszowy – 2024 !

Nowy Rok 2024 przywitał nas deszczem, tak jakby chciał zmyć wszystko co zostało niedokończone, niedopowiedziane, zamknięte w roku minionym. Kończymy go z poczuciem wdzięczności, spełnienia, dumy. Gmino Radłów, Panie Burmistrzu, dziękujemy za satysfakcjonującą, wartościową współpracę
i zaufanie jakie otrzymaliśmy.

Przed nami kolejny wspólny, jubileuszowy, dziesiąty rok współpracy!

Specjalistyczna Placówka Wsparcia Dziennego w Radłowie: to tutaj każdy zwykły dzień zamieniał się
w magię, przestrzeń do rozwoju dla cudownych młodych ludzi. Mamy nadzieję, że każde dziecko i każdy rodzic czuł się w naszej przestrzeni zaopiekowany w swoich potrzebach. Dziękuję Wam drogie Dzieci, Rodzice i mój wspaniały Zespole!

Klub Seniora w Radłowie: to tu wspólnymi siłami z naszymi Seniorkami i Seniorami tworzymy przestrzeń do spotkań pełnych wsparcia, przyjacielskich relacji, zabawy. To tu odkrywamy terapeutyczną moc relacji, która potrafi ukoić trudne, choć nieuniknione momenty życia. To ważne i dobre miejsce. Drodzy, mamy nadzieję, że udało nam się sprostać Waszym oczekiwaniom. Marta, Piotr, dziękuje za Waszą pełną zaangażowania pracę!

Działalność Placówki oraz Klubu Seniora finansowana była ze środków Gminy Radłów. Zaczynamy Nowy Rok 2024 z darem czasu, przed nami niezwykle 366 dni, które możemy wykorzystać na nowo, naprawić to co wymaga naprawy, celebrować wdzięczność za to co było, jest i będzie! Szczęśliwego Nowego Roku!