Przejdź do treści

Coraz bliżej do Bożego Narodzenia

Zdjęcie ozdobne z ozdobionymi kubkami herbaty, a na tle koszyk z szyszkami.

Szyszki, cynamon, pomarańcze… błyszczące renifery… brokatowe kuleczki, naturalne drewno…i farba akrylowa imitująca śnieżną pierzynkę… 

W SPWD w Radłowie Dzieci swoją twórczą pracą już budują świąteczną atmosferę. Swoją inwencją i zaangażowaniem zadziwiają wychowawców z dnia na dzień coraz bardziej. Realizowane w placówce zajęcia artystyczne stwarzają idealne warunki dla dziecięcej ekspresji twórczej. Co ważne ekspresja dziecka stanowi odbicie jego sposobu rozumienia świata. Wzmacnia nadto procesy poznawcze i emocjonalno-motywacyjne. Ekspresja ta jest naturalną potrzebą i koniecznością zapewniającą pełny rozwój dziecka. Jej „efekty uboczne” to przepiękne prace, którymi nasze dzieci obdarowują najbliższe osoby. Te urocze prace będzie można spotkać także na tegorocznym tradycyjnym kiermaszu świątecznym.
Do tego gorąca aromatyczna herbatka z miodem, imbirem, pomarańczą i goździkami w samodzielnie wykonanych, ocieplanych, pluszowych kubeczkach. Do tego słodkie gofry z bitą śmietanką i ponura, zimowa aura nawet nie zagląda przez okna przy Brzeskiej 9.

Skip to content