Przejdź do treści

Wykorzystanie żywicy epoksydowej

Obraz przedstawia zajęcia artystyczne. Podczas których wychowankowie z wychowawczynią tworzą rękodzieła z żywicy epoksydowej. Na zdjęciu możemy ujrzeć dzieci siedzące przy stole z wychowawczynią oraz różnego rodzaju materiały do tworzenia przepięknych prac.

Zajęcia artystycznego rękodzieła z wykorzystaniem żywicy epoksydowej to kolejna propozycja dla wychowanków Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego w Radłowie. Nasi mali chemicy z pomocą wychowawców tworzą breloczki, biżuterię i przepiękne ozdoby. Wykorzystujemy suszone kwiaty, zioła, brokat, muszelki i wszystko na co tylko pozwala nam wyobraźnia. Efekty pracy wyglądają magicznie, aż trudno uwierzyć, że tworzą już nasze 6, 7 latki. Zajęcia niesamowicie rozwijają kreatywność, zachęcają do poszukiwania alternatywnych rozwiązań, pozwalają na wyciszenie i dostarczaja mnóstwa satysfakcji.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach 9 Osi Priorytetowej Region spójny społecznie, Działanie 9.2 Usługi społeczne i zdrowotne, Poddziałanie 9.2.1 Usługi społeczne i zdrowotne w regionie, Typ projektu: C. wsparcie dla tworzenia i/lub działalności placówek wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Skip to content