Warsztaty fotograficzne – robimy ramki

Na zdjęciu widnieją ozdobne ramki ze zdjęciami podopiecznych.

Motywy etniczne, bajkowe, skandynawskie szarości i pastele czy klasyczny styl retro – to inspiracje, które nadały życie drewnianym ramkom na zdjęcia przygotowanym w pracowni artystycznej przy Brzeskiej 9. Wychowankowie Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego w Radłowie pracą nad przygotowaniem drewnianych dekoracyjnych ramek rozpoczęli warsztaty fotograficzne z cyklu „W obiektywie marzeń”. Praca przebiegała w kilku etapach, z których najprzyjemniejszym było nakładanie wzoru końcowego. Rozwijanie zdolności manualnych, poczucia estetyki a przy tym wytrwałości i staranności wśród wychowanków to tylko nieliczne z korzyści jakie udało nam się osiągnąć. Największą z nich była radość kiedy małe arcydzieła wypełniły najpiękniejsze fotografie.

Warsztaty zorganizowane zostały w ramach projektu – KRAINA ROZMAITOŚCI – warsztaty ogólnorozwojowe dla dzieci z wykorzystaniem technik twórczości. Projekt dofinansowany został ze środków Fundacji PZU.

Logo PZU Fundacja