SENIORALNY TEATR PIĄTEJ PORY ROKU – FINAŁ

Obraz przedstawia seniorów z Gminy Radłów po spektaklu pt. "Mąż zmarł, ale już mu lepiej".

28 czerwca miała miejsce premiera spektaklu „Mąż zmarł, ale już mu lepiej” autorstwa I. Degórskiej, w reżyserii Piotra Niedojadło. Premiera ta była podsumowaniem trwającego od stycznia projektu, którego celem była aktywizacja społeczno – kulturalna seniorów z Gminy Radłów. Przed licznie zgromadzoną widownią wystąpili uczestnicy Klubu Seniora w Radłowie. Był to dla nas czas pełen emocji – od strachu po najszczerszą radość. Czas ciężkiej pracy i zasłużonych wzruszeń. Wierzymy, że to dopiero początek teatralnej przygody seniorów.

Spektakl zrealizowany był w ramach projektu „Senioralny Teatr Piątej Pory Roku”. Projekt dofinansowany przez Fundację BGK w Konkursie Generacja 5.0.