Rzeźbiarstwo w SPWD – czyli dobrze rokujemy

Na zdjęciu widnieją dzieci z placówki tworzące kolejne rękodzieła, tym razem przy pomocy rzeźbiarstwa.

Ciepłe, pastelowe, przytulne, urokliwe…domki z gliny…rzeźby małych artystów, wychowanków Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego w Radłowie. Skomplikowany proces twórczy wymagał anielskiej cierpliwości, inżynierskiej precyzji, a do tego poczucia estetyki i artystycznej wizji (połączenie cech studentów AGH z ASP i wydziału filozoficznego UJ w jednym – czyli dobrze rokujemy). To kolejne prace powstałe w pracowni Handmade with love. Potrafimy także ożywić przedmioty znalezione na strychu…drewno…płótno… na Brzeskiej 9.

Zajęcia dofinansowane zostały przez Fundację PZU w ramach projektu: Kraina rozmaitości-warsztaty ogólnorozwojowe dla dzieci.

Logo PZU Fundacja