Radłów dzieli się miłością

Zdjęcie przedstawia dzieci z placówki trzymające ich dzieła powstałe w ramach akcji "Radłów dzieli się miłością!"

W dniu 16.02. podopieczni Placówki Wsparcia Dziennego we współpracy z Młodzieżową Radą Miejską w Radłowie przygotowali akcję „Radłów dzieli się miłością!”. Akcja ta miała na celu ukazanie społeczności lokalnej ile radości i ciepła można dać drugiemu człowiekowi poprzez najdrobniejsze, bezinteresowne gesty życzliwości. W ten smutny szary poniedziałek, udało się nam choć na chwilę wywołać szczery uśmiech na twarzach radłowian.
Barwny pochód dzieci i młodzieży, przy dźwiękach piosenki „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał” obdarowywał mieszkańców, domowymi ciasteczkami i życzeniami. Na kilka krótkich chwil oderwaliśmy od pracy zatopionych w dokumentach urzędników, zabieganych pracowników poczty, pomocy społecznej, szkół i sklepików.


Dziękujemy wam drodzy mieszkańcy za zainteresowanie i niezwykle ciepłe przyjęcie. Dziękujemy za wszystkie wzruszające momenty, z którym szczególnie jeden na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Kochane dzieci i młodzieży Wam dziękujemy za zaangażowanie, entuzjazm i piękną postawę otwartą na drugiego człowieka.