Nagroda dla naszej Placówki

Zdjęcie przedstawia kredki, książki oraz gry planszowe rozłożone na stole.

W ostatnim czasie – słusznie dużo mówi się o bezpieczeństwie dzieci w internecie. Specjalistyczna Placówka Wsparcia Dziennego w Radłowie sama chętnie projektuje oraz aktywnie angażuje się w ogólnopolskie akcji dot. szeroko pojętych działań ochrony dzieci i młodzieży w cyberprzestrzeni. Konkretnych i profesjonalnych narzędzi pracy dostarcza Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę współorganizator akcji wraz z Fundacja Orange – pn. „Sieciaki na wakacjach” .Także nasza placówka po raz kolejny podjęła się współpracy i zorganizowała własną akcję edukacyjna, która znalazła się wśród 10- najlepiej przeprowadzonych akcji w całej Polsce. Dziś otrzymaliśmy wyczekiwane nagrody – wartościowe publikacje edukacyjne dla dzieci, w postaci filozoficznych rozważań zachęcających do twórczego, samodzielnego myślenia.. o życiu, sensie istnienia, wartościach, emocjach, przemijaniu, gry logiczne , przybory szkolne i artykuły malarskie…jesień nie będzie zatem nudna.