Metamorfoza SPWD

Na zdjęciu widnieje odnowiony pokój w SPWD w Radłowie. Pomieszczenie zawiera: zielone siedzisko dla dzieci, 2 stoliki, kanapa z palet, kilka poduszek na niej, ściany są koloru szarego z powieszonymi półkami w kolorze białym, dodatkowo poczwórne okno.

Dobiegł końca remont Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego w Radłowie, która nabrała teraz nowego charakteru. Pomieszczenia stały się bardziej funkcjonalne, przytulne i komfortowe. Wychowankowie mają teraz do dyspozycji salę rekreacyjną, gdzie mogą wypoczywać, bawić się oraz uczestniczyć w zajęciach socjoterapeutycznych, a także salę edukacyjną, gdzie odrabiają lekcje, uczą się i tworzą przepiękne artystyczne rękodzieła. Bardziej funkcjonalne stały się także pomieszczenia sanitarne. Odnowione zostało także pomieszczenie administracyjne, będące jednocześnie gabinetem pedagogicznym. Remont był możliwy dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miejskiego w Radłowie oraz naszym Sponsorom- Panu Janowi Pięcie- właścicielowi firmy transportowej JANPOL oraz Panu Józefowi Szwiecowi – właścicielowi firmy WITOSPOL.

W imieniu dzieci serdecznie dziękujemy za okazałą pomoc, która pozwala nam czynić to miejsce jeszcze piękniejszym. Serdecznie dziękujemy także wychowawcom i wolontariuszom SPWD – Pani Justynie Potępie, Monice Kucie, Justynie Kożuch i Piotrowi Niedojadło za ogromny trud, ciężką pracę i nieustanne udowadnianie, że potraficie robić rzeczy niemożliwe.