Mały Teatr w SWPD

Zdjęcie przedstawia dzieci z placówki przebrane w stroje do występu.

MAŁY TEATR, czyli grupa teatralna wychowanków SPWD w Radłowie swoje pierwsze kroki stawiała na Brzeskiej 9, by w końcu zadebiutować na deskach Teatru im. L. Solskiego w Tarnowie. W SPWD w czasie ferii trwają przygotowania do kolejnego spektaklu naszych artystów. Warsztaty teatralne to dla nas nie tylko zabawa ale przede wszystkim stwarzanie wychowankom możliwości świadomego obcowania ze sztuką, wzmacnianie poczucia własnej wartości, rozwijanie wrażliwości emocjonalnej, koncentracji, wyobraźni, myślenia czy pamięci. Nie zdradzamy jeszcze treści spektaklu ale postaramy się zapewnić naszym widzom wrażenia estetyczne na najwyższym poziomie! Warsztaty prowadzą Pan Piotr Niedojadło ( Teatr im. L. Solskiego w Tarnowie) oraz Pani Monika Kuta (Szkoła Wokalno – Aktorska w Krakowie).

Warsztaty dofinansowane zostały ze środków Fundacji PZU – w ramach projektu KRAINA ROZMAITOŚCI- warsztaty ogólnorozwojowe dla dzieci z wykorzystaniem technik twórczości.

Logo PZU Fundacja