Przejdź do treści

KRE(A)KTYWNI!

Na zdjęciu widnieje kilku chłopców z placówki grających w piłkarzyki na specjalnym do tego stole.

W dniu 19.05.2016 r. w Specjalistycznej Placówce Wsparcia Dziennego w Radłowie obyła się pierwsza część konkursu „KRE(A)KTYWNI”, pod honorowym patronatem Burmistrza Radłowa Pana Zbigniewa Mączki. Konkurs powstał z inicjatywy Młodzieżowej Rady Miejskiej w Radłowie a jego współorganizacji podjęły się SPWD oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie. Pierwsza część konkursu poświęcona była zmaganiom na gruncie umiejętności plastycznych. Dzieci przygotowały pracę pt. „Szczęśliwe dzieciństwo- szczęśliwa przyszłość”. Inspiracje dzieci odnalazły głownie w życiu rodzinnym, natomiast nad prawidłową techniką czuwały wychowawczynie SPWD oraz Pani Anetta Żurek z GCKiC w Radłowie. W tym wyjątkowym dniu swoją obecnością zaszczycili nas także Burmistrz Radłowa Pan Zbigniew Mączka, Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miejskiej Pan Arkadiusz Tomaszek oraz Kierownik Obsługi Zespołu Szkół i Przedszkoli w Radłowie Pan Konrad Rudziński, Dyrektor GCKiC w Radłowie- Pani Barbara Marcinkowska. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas!


Zdjęcie przedstawia dziewczynkę malującą obrazek czarną kredką.

Drugi dzień (20.05.2016 r. ) zmagań w ramach konkursu KRE(A)KTYWNI! pod honorowym patronatem Burmistrza Radłowa- to turniej piłkarzyków. Serdecznie gratulujemy uczestnikom znakomitej gry, wytrwałości w poszanowaniu zasad fair play i dziękujemy za wspólną zabawę!

W sposób szczególny dziękujemy Panu Kamilowi Sobocie za pomoc w organizacji turnieju, Przewodniczącemu Młodzieżowej Rady Miejskiej Panu Arkadiuszowi organizacyjnych i reguł turnieju oraz Panu Konradowi Rudzińskiemu za zaangażowanie!

Skip to content