Kraina rozmaitości w listopadzie

Zdjęcie przedstawia dzieci wraz z osobą prowadzącą zajęcia przy stole tworzące rękodzieła w ramach krainy rozmaitości.
Logo PZU Fundacja

W Specjalistycznej Placówce Wsparcia Dziennego w Radłowie upłynął kolejny miesiąc trwania projektu „KRAINA ROZMAITOŚCI- ogólnorozwojowe warsztaty dla dzieci z wykorzystaniem technik twórczości”. Tym razem wychowankowie pracowali techniką scrapbooking.

Były to prace z wytłaczanym i wycinanym w specjalnej maszynce papierze, piękne świąteczne kartki i albumy. W pracowni HANDMADE WITH LOVE powstały także kolejne mydełka – lawendowe, truskawkowe, czy też bardziej świąteczne z nutą kawy, goździków, anyżu i brązowego cukru. Dużym zainteresowaniem jak zwykle cieszyły się także dekoracyjne szkatułki na bazie pasty mineralnej i strukturalnej. Przede wszystkim natomiast był to czas kreatywnej zabawy, odkrywania pasji, kształtowania poczucia estetyki i radości tworzenia!
Projekt sfinansowany został przez FUNDACJĘ PZU, w ramach tegorocznej edycji konkursu grantowego „PZU po lekcjach”.