Kraina Rozmaitości – ogólnorozwojowe warsztaty dla dzieci

Na zdjęciu widnieje grupka dzieci siedzących na dywanie oraz grających w grę planszową. W oddali widać drugą grupkę dzieci, które również grają w inną grę.
Logo Fundacja PZU
Projekt „KRAINA ROZMAITOŚCI – ogólnorozwojowe warsztaty dla dzieci z wykorzystaniem technik twórczości” ma na calu zapewnienie wychowankom SPWD w Radłowie, alternatywnych, twórczych, bezpiecznych i zdrowych form spędzania czasu wolnego po lekcjach. Dzięki finansowemu wsparciu Fundacji PZU stopniowo wyposażamy nasz „kącik gier i zabaw” oraz tworzymy „kącik doświadczania świata”. Typowo jesienna aura jaka towarzyszyła nam w ostatnim czasie za oknami, sprzyjała wypróbowaniu nowych gier edukacyjnych. Dzięki nim wspólnie się bawimy, integrujemy, ćwiczymy wyobraźnię, logiczne myślenie oraz refleks! Nawet z pozoru trudne gry planszowe udało się powoli rozgryźć. Czekamy na Wasze propozycje, w czym jeszcze chcielibyście spróbować swoich sił.  Otrzymaliśmy też pierwszy sprzęt do zabaw ruchowych, nastawionych na integrację sensoryczną – piłki gimnastyczne z wypustkami, jeżykowe półkule, wałki, piłeczki i dyski z kolcami! Bo jesień wcale nie musi być nudna. Projekt dofinansowany został ze środków Fundacji PZU, w ramach konkursu grantowego PZU po lekcjach.