KONKURS – RODZINKA, WSZYSTKO GRA

Plakat promujący konkurs "Pod drugiej stronie hejtu".

Stowarzyszenie AMOS we współpracy z Gminą Radłów zaprasza wszystkie rodziny z terenu Miasta i Gminy Radłów do udziału w świątecznym rodzinnym konkursie „RODZINKA- WSZYSTKO GRA”. Zasady są proste – wystarczy zagrać w nasza grę – świetnie się przy tym bawiąc, zrobić zdjęcie i napisać w kilku zdaniach jak spędziliście wspólnie czas. Nagrody dla zwycięskich rodzin wręczone zostaną 17 grudnia podczas Wigilii na radłowskim rynku!

Głównym celem konkursu jest integracja i wzmocnienie więzi rodzinnych. Gra pozwala przekonać się jak wiele wiemy lub nie wiemy o sobie samych, jak i naszych najbliższych. Niniejsza gra daje możliwość rozmowy w rodzinie na różne tematy, od ulubionego dania po głębsze kwestie jak nasze lęki czy marzenia. Uczy rozpoznawania własnych emocji, tego jak nas i nasze zachowania odbierają najbliższe nam osoby.

Bezpłatną grę oraz regulamin konkursu odebrać można w siedzibie SPWD w Radłowie, Urzędzie Miejskim w Radłowie a także pobrać ze na stronie www.placowka.amos.org.pl, www.gminaradlow.pl. Prace konkursowe (zdjęcie + tekst) należy przesłać na adres stowarzyszenie@amos.org.pl do dnia 15 grudnia bądź dostarczyć osobiście do siedziby Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego w Radłowie.