Kolejne szkolenia z cyklu BEZPIECZNE DZIECIŃSTWO

Plakat promujący szkolenia z cyklu Bezpieczne Dzieciństwo
Logo Dajemy Dzieciom Siłę

Informujemy, iż kolejne szkolenia/warsztaty/konsultacje w ramach programu BEZPIECZNE DZIECIŃSTWO, organizowanego przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę odbędą się 10 listopada (czwartek) w Specjalistycznej Placówce Wsparcia Dziennego w Radłowie. Tym razem serdecznie zapraszamy mieszkańców Miasta i Gminy Radłów, a zwłaszcza rodziców na praktyczne warsztaty z zakresu:
– „Bezpieczne granice – bezpieczne dziecko, bezpieczny rodzic”- strategie tworzenia granic wychowawczych.
– „Oswoić znaczy stworzyć więzi” – tworzenie więzi z dzieckiem jako podstawa relacji wychowawczej bez przemocy.
Szczegóły dotyczące wydarzenia dostępne u wychowawców Placówki. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, wszystkich zainteresowanych udziałem w warsztatach prosimy o kontakt osobisty, mailowy bądź telefoniczny z Placówką lub za pośrednictwem szkół. W tym samym dniu odrębnie zaplanowane zostały konsultacje indywidualne dla rodziców – godziny zostaną ustalone i podane do wiadomości w zależności od ilości chętnych. Wszystkie działania organizowane są przy współpracy z Akademia Profilaktyki i Edukacji Aperti i poprowadzone zostaną przez niezawodną Panią dr Małgorzatę Michel. Projekt współfinansowany ze środków The Velux Foundations w ramach programu grantowego Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.