I wtedy przyszedł maj… warsztaty ogrodnicze

Zdjęcie przedstawia dużą ilość osób siedzących wokół dużego stołu w białym, dobrze oświetlonym pokoju.

„I wtedy przyszedł maj…”

W Specjalistycznej Placówce Wsparcia Dziennego w Radłowie zakwitły najpiękniejsze kwiaty, zioła i słodkie poziomki, a nasze 80 m kwadratowych zamieniło się w prawdziwy ogród botaniczny.  Wszystko za sprawą warsztatów ogrodniczych pn. „Z pamiętnika zielarza”, które przygotowaliśmy dla naszych wychowanków dzięki wsparciu Fundacji PZU. Nieocenioną pomoc zawdzięczamy Paniom Bogusi oraz Wiesi z Klubu seniora w Siedlcu, które pokazały dzieciom jak sadzić i pielęgnować kwiaty, tworząc przy tym niezwykle ciepłą i rodzinną atmosferę, pełną cierpliwości i troski o nasze najmłodsze pociechy. Mając na uwadze, że głównym założeniem projektu w ramach, którego odbyły się warsztaty jest rozwijanie twórczego potencjału dzieci – wychowankowie własnoręcznie przygotowali i ozdobili skrzynie i doniczki, w których następnie zakwitły zioła i kwiaty.

Logo PZU Fundacja