Grudzień w SPWD

Zdjęcie przedstawia dziewczynkę w skrzydłach anioła ubierającą choinkę na tle zielonej ściany.
Logo PZU Fundacja

Zapach cynamonu, goździków i pomarańczy w Specjalistycznej Placówce Wsparcia Dziennego oznacza, że Święta zbliżają się wielkimi krokami! Nasza choinka już ubrana, a w placówce rozbrzmiewają pierwsze kolędy. Wychowankowie wytrwale pracują nad świątecznymi dekoracjami- wieńcami, bombeczkami, filcowymi ozdobami, choineczkami z szyszek i wszystkiego co zostało znalezione w lesie. Nasze prace będzie można znaleźć na świątecznym kiermaszu w trakcie wigilii na radłowskim rynku (już 18 grudnia!) Swoją kontynuację ma także projekt ogólnorozwojowych warsztatów dla dzieci – Kraina rozmaitości- dofinansowany ze środków Fundacji PZU. W pracowni HANDMADE WITH LOVE powstają pachnące mydełka, gliniane ozdoby świąteczne oraz mini rzeźby – idealne na świąteczne podarunki. Nasi mali artyści wkładają w prace całe swoje serca!