Fotorelacja z otwarcia klubu seniora

Obraz przedstawia uroczyste otwarcie Klubu Seniora, a mianowicie przecięcie czerwonej wstęgi przez burmistrza Gminy Radłów.

Tematyka polityki senioralnej, jesieni życia, czy „srebrnej” polityki – niezależnie od przyjętej nomenklatury – pojawia się w ostatnim czasie – i słusznie – bardzo często w dyskursie tak naukowym jak i publicznym- czego dowodem była także niniejsza uroczystość. 01.02.2018 r. odbyła się uroczysta inauguracja działalności Klubu Seniora w Radłowie- w nowo wyremontowanym i wyposażonym lokalu – przy ul. Plac Kościuszki 5. Zadanie współfinansowane zostało ze środków otrzymanych od Wojewody w ramach Programu Wieloletniego „Senior +” na lata 2015-2020. Zapraszamy do fotorelacji z uroczystej inauguracji  (link).