Bajki z ekranu na deskach teatru

Zdjęcie przedstawia dzieci w przebraniach na scenie teatru.

Za nami premiera spektaklu „Bajki z ekranu na deskach teatru”, która miała miejsce w Teatrze im. L. Solskiego w Tarnowie. Obsadę aktorską stworzyli wychowankowie Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego w Radłowie oraz nasi przyjaciele – wychowankowie Placówki Opiekuńczo- Wychowawczej „Promyk” w Rzuchowej. Nasi aktorzy wykonali ciężką pracę, przekonali się, że teatr to nie zabawa ale umiejętność współpracy, odpowiedzialności za siebie nawzajem, upór i wytrwałość.
Swoim występem zapewnili wiele wzruszeń i humoru publiczności, która zapełniła całą widownię. Dziękujemy Wam drodzy Radłowianie, że byliście z nami! Dziękujemy Wam Drodzy Rodzice za zaufanie, którym obdarzyliście nas pozostawiając pod naszą opieką swoje pociechy.

Logo FIO, Zielona Lina, Małopolska

Dziękujemy Panu Zbigniewowi Mączce- Burmistrzowi Radłowa za obecność na spektaklu i wsparcie motywującym słowem w tak ważnym dla swoich małych mieszkańców dniu. Dziękujemy artystom Tarnowskiego Teatru – Piotr Niedojadło, Matylda Baczyńska, Monika Wenta za Wasze osobiste zaangażowanie i ciężką pracę. W sposób szczególny dziękujemy Wam drogie dzieci, że robicie takie wielkie rzeczy! Jesteśmy z Was dumni ! <3
Projekt zrealizowany został w ramach stypendium artystycznego Prezydenta Miasta Tarnowa- a jego twórcą był Piotr Niedojadło.