TheGrue.org

Rysuję w domu

Opublikowano: wtorek, 03 listopad 2020

Wszystkich naszych wychowanków korzystających ze wsparcia Placówki w formie zdalnej tym razem zachęcamy do samodzielnego tworzenia uroczych gryzmołków!
Nie potrzebujesz drukarki, gotowych kolorowanek z konturami, a jedynie przybory plastyczne, które otrzymałeś w naszych pakietach oraz instrukcje krok po kroku, dzięki którym samodzielnie stworzysz supersłodkie rysunki. Przekonaj się, jakie to proste!
Potrzebujesz jedynie:

  • długopis żelowy (czarny) - znajdziesz go m.in. w zestawie kreatywnym który otrzymałeś w ostatnim pakiecie do samodzielnego ozdabiania piórnika
  • ołówek
  • papier - polecamy arkusz w kratkę, bo linie bardzo pomagają, ale wybierz taki jak lubisz
  • przybory do kolorowania: fluorescencyjne długopisy żelowe z brokatem w różnych odcieniach, neonowe kredki żelowe w sztyfcie, pastele, flamastry
  • chwili wolnego czasu i weny twórczej.

źródło: KAWAII. UROCZE GRYZMOŁKI. Sarah Alberto, wyd. ARKADY
Więcej tutoriali i filmików z obrazkami na kanale autorki: https://www.youtube.com/channel/UC6FGUTMMHx0dglDOYIWX9PA 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach 9 Osi Priorytetowej Region spójny społecznie, Działanie 9.2 Usługi społeczne i zdrowotne, Poddziałanie 9.2.1 Usługi społeczne i zdrowotne w regionie, Typ projektu: C. wsparcie dla tworzenia i/lub działalności placówek wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Realizatorzy: Gmina Radłów w partnerstwie ze Stowarzyszeniem AMOS.

 bip logo gmina logo rpd logo facebook logo chronimy dzieci logo
Stowarzyszenie na rzecz przeciwdziałania zjawiskom patologii społecznej "AMOS"
ul. Głowackiego 6/43
33-100 Tarnów