TheGrue.org

Trening Kreatywności w Placówce Wsparcia Dziennego

Opublikowano: czwartek, 03 wrzesień 2015

tree 426264 1280

Czy zdarza Wam się czasami mieć coś na „końcu języka” i nie możecie znaleźć odpowiednich słów? Czy będąc wywołanym do odpowiedzi przez nauczyciela zdarza Wam się mieć pustkę w głowie, mimo że przygotowaliście się do lekcji? Czy brakuje Wam czasami świetnych pomysłów na pracę domową lub zabawę?
Zapraszamy Was zatem na trening kreatywności, który pomoże osiągać sukcesy w szkole oraz w relacjach z rówieśnikami. Nauczymy się postawy badawczej dociekliwości, dziwienia się światem i odkrywania nowych lub na nowo zdefiniowanych problemów wartych „twórczego zachodu”.

Będziemy ćwiczyć spostrzegawczość, dociekliwość, wrażliwość na problemy i trudności oraz zdolności obserwacyjne. Będziemy doskonalić płynność, giętkość oraz oryginalność myślenia, które pozwolą szybko wytwarzać rozwiązania niezwykłe, nieoczekiwane, niekonwencjonalne a przy tym sensowne.
Z nami odkryjesz w sobie umiejętności zwane problem finding i zobaczysz jak bardzo można ułatwić sobie życie. Zapraszamy w każdą środę o godz. 15.30.

 bip logo gmina logo rpd logo facebook logo chronimy dzieci logo
Stowarzyszenie na rzecz przeciwdziałania zjawiskom patologii społecznej "AMOS"
ul. Głowackiego 6/43
33-100 Tarnów