Mamy na warsztatach

Opublikowano: sobota, 06, lipiec 2019

warsztaty dla rodziców 0002Dzisiejsza sobota to czas ze wspaniałymi Mamami w SPWD w Radłowie. Za nami warsztaty edukacyjne "Bezpieczne i szczęśliwe dzieciństwo - praktyczny poradnik dla rodziców". By zapewnić uczestniczkom zajeć komfort pracy - dla maluchów i starszych dzieci przebywających pod opieką wychowawców zorganizowano rozwojowe i twórcze zabawy (piasek kinetyczny zdecydowanie wygrywa). Dziękujemy, Drogie Mamy, że potrafiąc godzić macierzyństwo i obowiązki domowe znajdujecie też czas dla siebie - inwestując go w rozwój własnych umiejętności rodzicielskich.

Zajęcia odbywały się w ramach projektu "Radzenie ze stresem zakończ sukcesem". Projekt dofinansowany ze środķów Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich i Województwa Małopolskiego. Fundacja Miejsc i Ludzi Aktywnych FIO - Małopolska Lokalnie Południe.

FIO logo